Už ve čtvrtek přiletí Ondřej Klymčiw domů

Od: Klymčiw Racing 4 roky ago

Dlouhý pobyt v peruánské nemocnici má za sebou Ondřej Klymčiw, který se tam dostal po těžkém pádu při rallye Dakar 2018. Český závodník se v následujících dnech vydá na dlouhou cestu přes oceán a už ve čtvrtek se vrátí zpátky do České republiky.

Více než tři týdny strávil Ondřej Klymčiw v nemocnici v Limě po těžkém zranění, které si přivodil ve třetí etapě letošního jubilejního 40. ročníku rallye Dakar. Ondra byl nejprve udržován v umělém spánku, poté podstoupil operaci zlomených obratlů a následně několik dalších drobnějších zákroků. I když to šlo pomalu, stav českého závodníka se každým dnem zlepšoval a všichni jsme s napětím čekali na novinky od lékařů.

Ondřej Klymčiw už se dostal do takového stavu, že je možné ho převézt zpátky do České republiky. V uplynulých dnech se proto plánovala dlouhá cesta z Peru až k nám. Ondra by měl do Prahy přiletět ve čtvrtek za doprovodu lékaře. Toho poslala pojišťovna z Francie. Bude tak posledním členem týmu Klymčiw Racing, který se vrátí domů. Po příletu pojede hned do nemocnice na Homolce, aby ho zkontrolovali. V současné chvíli je na cestě domů Ondrova manželka Tereza, která s ním trávila čas v nemocnici a posílala aktualizace o jeho stavu.

#OK #OK22 #ONDREJKLYMCIW #DAKAR2018 #KLYMCIWRACING

Pro více informací navštivte:

Web: https://www.ondrejklymciw.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/klymciwondrej/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCdYyH3NIi9jOcKyHqAYZJVA

Instagram: https://www.instagram.com/ondrejklymciw/

Kontakt pro média:

press@klymciwracing.com

Stejně jako v loňském roce můžete využít přístupu na týmové FTP, kde budou k dispozici fotografie a videa z místa. Přímý přístup do složky přes webový prohlížeč pro prohlížení souborů: https://www.ondrejklymciw.cz/klymciw-racing/press/

  • Uživatelské jméno: press

  • Heslo: press

Kategorie:
  Dakar 2018
tento článek byl sdílen 0 krát
 600