Tým Klymčiw Racing zpátky doma, až na Ondru

Od: Klymčiw Racing 4 roky ago

Letošní rallye Dakar je již minulostí a všichni členové týmu Klymčiw Racing jsou zpátky doma, až na jednoho – Ondřeje Klymčiwa. Ten si prodloužil pobyt v Jižní Americe a dál zůstává v nemocnici. Jeho stav se ale dál zlepšuje a již brzy by se i on mohl dostat domů.

Jubilejní 40. ročník rallye Dakar je nenávratně za námi a všechny týmy v posledních dnech čekal přesun zpátky do svých domovů. Dlouhou cestu z Jižní Ameriky absolvoval také tým Klymčiw Racing. Nicméně cesta se neobešla bez komplikací. Pepa si užil argentinské Rio de Janeiro, kde musel nedobrovolně strávit den navíc. I když se tím pádem jeho návrat protáhl, už je také doma. Davidovi se naopak v Paříži ztratilo zavazadlo.

Ondřej Klymčiw je jediný, kdo musel zůstat v Peru. V nemocnici v Limě se stále zotavuje z těžkého zranění. Spolu s ním tu je i jeho manželka Tereza, která mu zpříjemňuje dlouhé chvíle. Lékaři českému závodníkovi již vyjmuli drén z plic pro odvod tekutiny. Jeho zdravotní stav se lepší každým dnem a vše probíhá bez komplikací. Zítra by mu měli vytahat stehy. Pokud všechno půjde dál dobře, vypadá to, že by na začátku týdne mohl odletět domů.

Gabriela Novotná během operace klíční kosti získala sedm šroubů a teď už se zotavuje doma. Jejím cílem je se dát rychle do pořádku a začít s přípravou na další Dakar. Petr Vlček a Bill Conger si z Dakaru odvezli medaile za úspěšné dojetí do cíle a nyní už jsou také zpátky doma.

O dalších aktualitách o zdravotním stavu Ondřeje Klymčiwa budeme dál informovat, stejně tak o novinkách a akcích týmu. Děkujeme za přízeň a podporu během celého průběhu letošního Dakaru.

#OK #OK22 #ONDREJKLYMCIW #DAKAR2018 #PETRVLCEK #GABRIELANOVOTNA #BILLCONGER #KLYMCIWRACING

Pro více informací navštivte:

Web: https://www.ondrejklymciw.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/klymciwondrej/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCdYyH3NIi9jOcKyHqAYZJVA

Instagram: https://www.instagram.com/ondrejklymciw/

Kontakt pro média:

press@klymciwracing.com

Stejně jako v loňském roce můžete využít přístupu na týmové FTP, kde budou k dispozici fotografie a videa z místa. Přímý přístup do složky přes webový prohlížeč pro prohlížení souborů: https://www.ondrejklymciw.cz/klymciw-racing/press/

  • Uživatelské jméno: press

  • Heslo: press

Kategorie:
  Dakar 2018
tento článek byl sdílen 0 krát
 200